Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasionka
Autor Wiadomość
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-23, 19:42   

Tomku, 4 lata to lekka przesada, no dobra ,ale kto tu mówi o pojedynczym egzemplarzu :?: Gdybym JA czy Ty ,gdybysmy sie opierali tylko na jednym drzewku yto juz by nam sie to znudzilo prawda?

Normlane, Bonsai jest bez granicznie nie skonczonym dziełem... Tomek, tego mojego mirta ,maluszka formuje 1,5 roku, i mysle ze fajny efekt? a kupilem go w kwiaciarni... chudzinka i jedna wielka kulka... white był przy zakupie :] w plecaku go przytargałem;] sorki za offtopa
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-23, 20:01   

To prawda jak bym miał zajmować się jeną rośliną w ten sposób to po czterech latach zastanawiałbym się po co u diabła przytargałem tego krzaka :jupi:

Ale od czegoś trzeba zacząć !!
 
 
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-09-23, 20:40   

Gohans, są ludzie którzy chca uzyskac efekt aby "sie pokazać" jak piszesz wczesniej, są jednak tacy którzy bawia się w bonsai dla własnej satysfakcji i nieskrywanej radochy :)
Nie moge zgodzic sie z Toba w jeszcze jednej sprawie, wysiew nasion raczej nie jest dla osób, które zajmuja sie bonsai raz po raz, wręcz przeciwnie, jest to zabawa dla osób bardziej aktywnych w tej dziedzinie, zazwyczaj jako uzupełnienie innych sposobów pozyskiwania materiału.
Co do yamadorii, pewnie, masz racje to chyba najszybszy sposób pozyskiwania materiału, który często może być niemal "gotowym" bonsai.
I obyśmy mieli jak najwięcej "gotowców" bez względu na sposób pozyskania. :spoko:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group