Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Uświadamianie naszych bliskich o sztuce Bonsai...
Autor Wiadomość
pixa17
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-09, 21:39   Uświadamianie naszych bliskich o sztuce Bonsai...

Niedawno zaczęłam robic swoje drzewko i tak się złożyło, że moja mama bacznie się przypatrywała jak przesadzam piękną cytrynkę ze zwykłej doniczki gdzie męczyła się z jakimiś dwoma roślinami (przez to fajnie się wygięła w poszukiwaniu światła i to podpowiedziało mi kształt jaki nadam temu drzewku-ale nie o tym chce tu mówic). No i zaczęłam jej opowiadac, że jak będę odpowiednio o tą rośline dba to będzie wyglądac jak piękne i stare ale malutkie drzewo...A Ona wtedy na to: "I TY W TO WIERZYSZ!?! :lol: Tak powiedziała! Napawdę mysłała, że to tylko pic na wodę! Ale wiem, że to nie tylko moja mamusia jest tak niedoinformowana w tej kwestii! Niestety większości nic nie mówi słowo "Bonsai" a szkoda bo jest to taka piękna sztuka...
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-09, 21:50   

W Polsce bonsai dopiero się rozwija, w innych krajach europejskich bonsai jest bardziej znane i rozpowszechnione... Polska ma duze perspektywy i ma troche młodych ,ktorzy sie tym interesuja ;-) Mysle ze mamy swietlana przyszlosc... chociaz w naszym kraju troche brakuje dobrych fachowców... ale nadrabiamy zaproszeniami z zagranicy ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group