Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wystawa ogrodnicza w Szczecinie
Autor Wiadomość
Jacek Rostkowsk 
junior

Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2012
Skąd: SULĘCIN , Lubuskie
Wysłany: 2013-04-17, 16:40   Wystawa ogrodnicza w Szczecinie

Hello! w ten weekend 20-21 kwietnia odbywają się targi ogrodnicze w Szczecinie na terenie MTS ulica Struga. jak co roku będziemy tam i my z drzewkami do pokazania i sprzedania. równocześnie będzie zorganizowany mały pokaz prowadzony przez Jacka Grzelaka. serdecznie zapraszam.

w razie pytań/życzeń - jestem do dyspozycji
_________________
zapraszam do naszej szkółki bonsai, na warsztaty oraz na facebooka https://www.facebook.com/jacek.rostkowski.50
 
 
 
MaciekMM 
Administrator


Pomógł: 38 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Kwi 2012
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-04-17, 17:13   

Czy wiadomo w który dzień i o której będzie ten pokaz?
_________________
Pozdrawiam Cię Gość
Maciej Pietrzak
 
 
Jacek Rostkowsk 
junior

Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2012
Skąd: SULĘCIN , Lubuskie
Wysłany: 2013-04-17, 21:07   

pokaz zawsze wyglada w ten sposob ze Jacek, lub Robert wybieraja jakomśrośline i formuja cale 2 dni, najczesciej wychodzi ze sa to 2 rosliny:)
_________________
zapraszam do naszej szkółki bonsai, na warsztaty oraz na facebooka https://www.facebook.com/jacek.rostkowski.50
 
 
 
MaciekMM 
Administrator


Pomógł: 38 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Kwi 2012
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-04-18, 11:51   

Tak dopytuję bo sobota w pracy więc dopiero w niedzielę się mogę pojawić :-(
_________________
Pozdrawiam Cię Gość
Maciej Pietrzak
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2013-04-22, 00:34   

Szkoda Maćku że się nie pokazałeś , lub nie ujawniłeś .
tym razem wyszło , że nie udało mi się skończyć formowania nawet jednej niewielkiej sosenki (padło bardzo wiele pytań i udało mi się udzielić jeszcze więcej odpowiedzi z dodatkami :-D , mimo to jednak jestem zadowolony , gdyż udało mi się poznać bardzo dużo osób zainteresowanych sztuką bonsai , lub też spotkać z ludźmi już czynnie działającymi wewnątrz światka bonsai-owiczów , szkoda tylko że jakoś Szczecin nie może się dogadać i większość pasjonatów tej pięknej sztuki funkcjonuje w osamotnieniu , pomimo tego że jest Was tak wielu w tym mieście ;-) )
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
Ostatnio zmieniony przez Jacek Grzelak 2013-04-22, 00:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaciekMM 
Administrator


Pomógł: 38 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Kwi 2012
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-04-22, 10:56   

Jeśli widziałeś niezbyt wysokiego, ciemnowłosego człeka który kilkukrotnie obiegł stanowisko to byłem ja :-) Sobota w pracy, niedziela nie poszła po mojej myśli i byłem tylko chwilę :-( Właśnie odpierany był przez Ciebie (tak mniemam) "atak" jakiejś pani a nie chciałem się niegrzecznie wcinać więc nie było okazji do porozmawiania. Wyjątkowy zbieg kilku okoliczności i lipa z czasem ;/
Co do ludzi ze Szczecina to nie za wiele mogę powiedzieć. Na innych forach bywam ale jako gość (niezarejestrowany) więc nawet nie wiem kto skąd jest :oops: No i brak jakiegoś miejsca - "punktu zbornego" który byłby jakimś magnesem dla zainteresowanych. W innych miastach są jakieś tego typu miejsca, ludziska się spotykają itd.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość
Maciej Pietrzak
Ostatnio zmieniony przez MaciekMM 2013-04-22, 11:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2013-04-22, 11:59   

Jednak szkoda że choć się nie przywitałeś , bo ja nigdy nie odpieram żadnych ataków zainteresowanych osób , a zwłaszcza pań ;-) i staram się odpowiedzieć jak najbardziej wyczerpująco na wszystkie pytania , więc zapewne chętnie byś posłuchał tak owych pytań , jak i odpowiedzi na nie , a przy okazji mogli byśmy może chwilkę porozmawiać :-D

To fakt , miejsce zborne bardzo ułatwiło by sprawę , lecz takie można odszukać , lub zorganizować , np. chłopaki z Łodzi spotykają się w palmiarni , lub u Darka , Poznań przylgnął do Armina , natomiast Ślązacy spotykają się w Sosnowcu :jupi:
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group