Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jesienne Spotkanie w Sulęcinie
Autor Wiadomość
krys358 


Wiek: 63
Dołączył: 15 Wrz 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-10-27, 10:25   

Wielkie DZIĘKI "klanowi Rostkowskich" za stworzenie wspaniałej atmosfery podczas sobotniego spotkania w Sulęcinie, gdzie Robert Błądek i Jacek Grzelak
dzielili się z nami swą ogromna wiedzą. Czytanie i oglądanie filmików jest potrzebne i daje "jakąś" wiedze, ale nic nie zastąpi spotkań na żywo .
Wielki szacun- szkoda że nie wszyscy dojechali ( a może lepiej bo Robert miał więcej czasu na moje pytania)
_________________
pozdrawiam Krzysztof
 
 
jareckiM66 

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 12 Lut 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-10-27, 20:48   

Ja też tam byłem, lecz wina i piwa nie piłem he, he! Potwierdzam słowa Krzysztofa, nic nie zastąpi spotkań na "żywo", gdzie można i dotknąć rośliny, i podejrzeć z każdej strony pracę takich znawców tematu-rzeki jakim jest sztuka bonsai tj. Roberta Błądka i Jacka Grzelaka, czy też zobaczyć (i to mówię bez kadzenia komukolwiek) wspaniałą kolekcję materiałów wyjściowych, prebonsai na różnym stopniu pracy nad formą drzewek jak i okazów (żeby nie powiedzieć perełek), które bez żadnych "ale" mogłyby być wystawiane na wielu wystawach w kraju i zagranicą. Korzystając z okazji chciałbym w tym miejscu podziękować Robertowi za czas i fachową pomoc przy świerku, jaki przywiozłem na to spotkanie, a także za uwagi co do dalszego z nim postępowania na przyszłość. Gdyby nie jego oko znawcy, ja nadal (że tak to określę) chodziłbym w lesie szukając drzew. Wielkie dzięki.
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2013-10-28, 19:00   

Tak tak , było świetnie , szkoda tylko że dojechało tak niewiele osób i chłopaki musieli jechać do siebie tego samego dnia . A tak na marginesie , to dziwne , bo tak wiele osób pyta o warsztaty i narzeka że ich jest tak mało , albo że za drogo , a tu taka okazja by nie tylko łyknąć dużą dawkę wiedzy , jak i praktycznie poćwiczyć ogólnie pojęte formowanie , czy poznać wiele kanonów doboru doniczek , jak również skosztować wyśmienitych nalewek gospodarza :drunk: , lub :beer: przy wieczornej rozmowie na temat , a tu nic . Wielka szkoda , ale ja i tak przedłużyłem sobie wyjazd aż do poniedziałku :-) :-P ;-)
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
peper50 
Bartłomiej Olejnik


Pomógł: 40 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Lip 2009
Skąd: Radomsko/Częstochowa
Wysłany: 2013-10-28, 22:51   

400 km ... praca... Szkoda.
_________________
"Jeżeli chcesz się napić wody
musisz to zrobić sam.
Żaden opis wody
nie zastąpi ci jej."

http://bartlomiejolejnik.blogspot.com
 
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2013-10-29, 00:27   

Każdy z nas , lub większość pracuje , a Robert dotarł aż z Sosnowca by podzielić się wiedzą i spotkać się z nami , pociągiem o ile dobrze pamiętam jechał 9 godzin , jak nie więcej
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
Jacek Rostkowsk 
junior

Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2012
Skąd: SULĘCIN , Lubuskie
Wysłany: 2013-10-29, 07:26   

Jacek Grzelak napisał/a:
Każdy z nas , lub większość pracuje , a Robert dotarł aż z Sosnowca by podzielić się wiedzą i spotkać się z nami , pociągiem o ile dobrze pamiętam jechał 9 godzin , jak nie więcej


no coś kolo tego, a ja zrezygnowałem z imprezy i wstałem o 6 rano żeby po niego wyjechać. wrzucę dzisiaj kilka zdjęć, mam nadzieje zachęcających do wyrzeczeń:)
_________________
zapraszam do naszej szkółki bonsai, na warsztaty oraz na facebooka https://www.facebook.com/jacek.rostkowski.50
 
 
 
zmudi 
Marcin Żmudziński

Dołączył: 25 Gru 2011
Skąd: Sulęcin
Wysłany: 2013-10-29, 17:56   

Witam. Też byłem i potwierdzam słowa chłopaków. Szkoda że musiałem się tak szybko zerwać. Mam nadzieję że następnym razem posiedzę z wami dłużej przy drzewkach i kufelku ;-)
 
 
Jacek Rostkowsk 
junior

Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2012
Skąd: SULĘCIN , Lubuskie
Wysłany: 2013-10-30, 10:20   

zamieszczam troche zdjęć:)










_________________
zapraszam do naszej szkółki bonsai, na warsztaty oraz na facebooka https://www.facebook.com/jacek.rostkowski.50
Ostatnio zmieniony przez Jacek Rostkowsk 2013-10-30, 10:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group