Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mozna się czegos nauczyc na forum Bonsai?
Autor Wiadomość
tofka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-02, 21:24   

Gohans, Gohans ... widzisz, to był tylko cytat i to z Ciebie ... wszędzie pełno Twojego "to bez sensu" ;-)

I pewnie słusznie, ze teoria teorią, a praktyka praktyką, ale od czegoś trzeba zacząć ... a jak kto dopiero zaczyna przygodę z bonsai, to wiedza lepszych, mądrzejszych i doświadczonych pomaga bardzo dużo.
 
 
Gohans
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-02, 21:33   

pewnie ze pomoga, mi bardzo pomogla i nadal pomaga :-P

akurat ten temat nie wydaje mi sie ,aby byl bez sensu ;-)
 
 
tofka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-02, 21:58   

nie no zaraz padnem :jupi: normalnie Gohans już Cie lubie chociaz ja tu świeza i zielona jak młode liście na wiosne :lol:

no ale teraz bede staruszkowe klony i dęby na działce chować przed zimą ;-) :-P
 
 
Rooster
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-21, 13:41   

Moim zdaniem to forum, powoli zaczyna zamienac sie w "poradnik" :D
Owszem ludzie pisza (bardzo czesto o tym samym temacie po kilkadziesiat razy), ale w wiekszosci przypadkow (takich jak ja) forum sluzy do szukania juz zapisanych wiadomosci.

Nie wypowiadam sie na rozne tematy, bo albo nie jestem specjalista, jak inni tutaj, albo po prostu ( z regoly tak jest), odpowiedz na pytanie jakie mnie meczy - jest juz na tym forum, tylko wystarczy ja znalezc, co wcale nie jest takei trudne.

Niestety nadal wiele osob ucieka sie do najprostszego wyjscia z sytuacji, nie zwracajac uwagi na to, ze na forum robi sie balagan (ktory ktos musi posprzatac -> wspolczuje szefowi ;) ), jakim jest pisanie o tym, co ich meczy (tak, wiem, ze po to jest forum), nawet jesli to samo pytanie (z zalaczana juz odpowiedzia) znajduje sie kilka linijek tekstu nizej.


Pozdrawiam wszystkich userow... :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group