Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zauważyłeś coś na stronie "Przyjaciele Bonsai" ???
Autor Wiadomość
ogrodnik 
Michał Krzyścin


Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lis 2006
Skąd: Knurów k. Gliwic
  Wysłany: 2006-12-25, 14:36   Zauważyłeś coś na stronie "Przyjaciele Bonsai" ???

ADMIN jr: Zmieniłem tytuł tego wątku na
" Zauważyłeś coś na stronie "Przyjaciele Bonsai" ?? ? ... czyli sygnalizujemy niedociągnięcia i drobne błędy na stronie " Przyjaciele bonsai " "
Proszę umieszczać tutaj wszystkie sprawy takiego właśnie typu
aby niepotrzebnie nie powiększać bazy wątków o małej wartosci dla szukających.


oto pierwszy problem zauważony przez autora wątku...

Jacek Grzelak na mapce bonsaistów ma nick qercus 4, a jego nick był zmieniany więc możnaby to uaktualnić :!:
 
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-12-25, 16:17   

Dziękujemy za czujność. Jak tylko szef znajdzie odrobinę czasu, z pewnością to poprawi (i wiele innych spraw, co do których nie możemy się zabrać z chronicznego braku czasu).
 
 
dale
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-25, 16:29   

Część linków z lewej strony otwiera się jako nowa strona a nie w odpowiedniej ramce. dobrze działają tylko pierwsze 3 i Przesadzanie
 
 
szef 
Administrator
Robert Napieralski


Pomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: 2006-12-25, 18:02   

Super, piszcie wszytko co zauwazycie, w chwili wolnego czasu będę miał na na talerzu za co sie zabrac na poczatku :-)

:spoko:
 
 
ogrodnik 
Michał Krzyścin


Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lis 2006
Skąd: Knurów k. Gliwic
Wysłany: 2006-12-27, 17:24   

Mnie się wydaje, że linka z , który jest na stronie głównej możnaby usunąć i zrobić zamiast tego jakiś prosty adres, na przykład: www.przyjacielebonsai.pl/forum.html bo taki adres nie istnieje, a zrobienie tego to tylko zmiana nazwy dotychczasowego pliku strony ze zdjęciami.
Link do tej strony umieścic gdzieś na forum. Najlepiej chyba w temacie, który mówi o tym jak zamieszczać zdjęcia w postach.
Moja propozycja bierze się z tąd, że gość strony nie będący użytkownikiem forum zupełnie nie wie o co chodzi z tym hiperłączem na stronie głównej i co to ma wszystko wogóle znaczyć.
_________________
www.mojerosliny.prv.pl
 
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-12-27, 18:14   

KAtalog zdjęć jest właściwie tylko do naszego użytku (ADMINÓW) i dawno już stracił swoją pierwotną rolę (na starym forum nie można było robić uploadu zdjęć więc była to forma ułatwiania życia tym którzy chcieli zamieszczać zdjęcia ale nie mieli własnej strony www ).
Właściwie powinien być jak najmniej widoczny bo w sumie typowy surfer nie ma po co tam wchodzić.

:-)
 
 
ogrodnik 
Michał Krzyścin


Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lis 2006
Skąd: Knurów k. Gliwic
Wysłany: 2006-12-27, 18:58   

No to do kosza z tym linkiem. Usunąć go. ale już :!: :lol:
_________________
www.mojerosliny.prv.pl
Ostatnio zmieniony przez ogrodnik 2006-12-27, 18:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mucha
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-30, 18:57   

Ja zauważyłem coś
W hodowli wybranych gatunków w gatunkach outdoor:
sosna górska, sosna pospolita, igra pozioma
Po wciśnięciu tych wszystkich gatunków wyskakuje opis Sosny pospolitej!

Nie wiem czy nie macie opisów do reszty czy może to jest błąd, ale tak nie może być!
 
 
ogrodnik 
Michał Krzyścin


Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lis 2006
Skąd: Knurów k. Gliwic
Wysłany: 2007-01-01, 15:26   

A u mnie to działa tak jak powinno.
_________________
www.mojerosliny.prv.pl
 
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 18:21   

U mnie jest tak jak u Muchy.
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2007-01-01, 21:00   

Patrząc na Wasze przeglądarki wychodzi, że to Mozilla ( lub jej ustaiwenia ) jest powodem problemów.
:-)

P.S.
U mnie na Operze tez jest w porządku.
 
 
dale
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-05, 09:40   

Znalazłem dlaczego na sośnie górskiej i igrze poziomej wyświetla się sosna pospolita
przykład z sosny górskiej:
Kod:
<p align="center"><a href="sosna pospolita.htm" target="_top"><input onclick="action='sosna gorska.htm';target='';value='Sosna górska'; return true;" type="SUBMIT" value="Sosna górska" style="background-color: #FFFFCC; font-weight: bold; color: #800000; font-size: 10pt; position: relative; width: 170"></a></td>

a powinno być tak:
Kod:
<p align="center"><input onclick="action='sosna gorska.htm';target='';value='Sosna górska'; return true;" type="SUBMIT" value="Sosna górska" style="background-color: #FFFFCC; font-weight: bold; color: #800000; font-size: 10pt; position: relative; width: 170"></a></td>

cały problem w tym że firefox najpierw otwiera link z html'a, a nie interpretuje inputa
Nie jest to jedyny błąd tego typu połowa linków na tej stronie ma podwójną deklaracje: z html'a <a href=""> i z forma przez <input>

A tak btw. jeśli potrzebujecie pomocy przy tej stronie to dajcie znać z chęcią pomogę
Ostatnio zmieniony przez dale 2007-01-05, 09:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group