Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
dąb w stylu fukinagashi pasuje??
Autor Wiadomość
ukszu1500
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-27, 19:10   dąb w stylu fukinagashi pasuje??

Witam pytanie w sumie tak jak w temacie postu. Czy pasuje żebym dąbka zrobił tak zeby wygladał jak smagany wiecznie przez wiatr?? czy raczej gryzie sie to z naturą??
 
 
lasek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-27, 23:16   

jezeli masz odpowiedni materiał i odpowiednie umiejętności to czemużby nie
 
 
mateoosh
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-28, 13:24   

przeciez jaki sie zastosuje styl to zalezy najpierw od rosliny a pozniej od inwenci , sadze ze jezeli tak "sie nie robi" z takim gatunkiem to bedziesz mniał w prywatnej kolekcji :P
 
 
ukszu1500
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-28, 16:14   

A ja sprubuje. Widze w roślince ze ma potencjał na ten styl. Ja sie bede uczyć i prubować go zrobić. Umiejętnosci sie okaze czy wystarczą do zrobienia go ;-) jak wogóle sie opuści to dam znaći może fotki podeśle dzięki
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-28, 18:06   

A kto powiedział że nie można ?? Oczywiście że można jeżeli tylko drzewko o tym "mówi".
 
 
lasek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-28, 18:39   

pisalem wlasnie ze zależy od układu galezi i naturalnych predyspozycji danego okazu. pozdrawiam l

MOD: Przestań pisać bez sensu bo to tylko zaśmieca forum. Każdy widzi co napisałeś dwa posty wyżej. I pisz używając polskich znaków.
Ostatnio zmieniony przez 2007-03-28, 20:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ukszu1500
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-28, 20:46   

Qbik napisał/a:
A kto powiedział że nie można ?? Oczywiście że można jeżeli tylko drzewko o tym "mówi".


Znaczy "mówi" języka dębów nie znam ;-) ale ja go rozszyfrowałem że chce być w takim stylu i mi sie wydaje że o ile zacznie rosnąć to będzie to dobry styl dla niego. Tylko właśnie się chciałem dowiedzieć czy dąb moze być w takim stylu. W końcu dęby raczej naturalnie tak nie rosną. Ale mój będize musiał ;-) dzieki wszystkim
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group