Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: armin
2012-12-02, 21:47
Warsztaty z Jackiem Grzelakiem-31 marzec 2007
Autor Wiadomość
Wiktorr
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-02, 19:02   Warsztaty z Jackiem Grzelakiem-31 marzec 2007

Warsztaty odbyły się u Jacka Grzelaka.Sceneria nieslychanie inspirująca,gdyż formowanie i wszelkie dyskusje odbywały się cały czas wśród rozmaitych gatunków bonsai ktorych twórcą jest właśnie Jacek.
Jak to zawsze bywa z dużej ilości zapowiadających swą obecność osób przybyło nas czworo.Prace zakończyliśmy gdy juz sie sciemniało i w zasadzie nad naszymi drzewami musimy jeszcze sporo popracować.Mam nadzieje ze wszyscy umieścicie wkrótce foty waszych drzew zrobionych u Jacka.Naprawde było warto a wiedza jaką zdobyłem w ciągu tylko jednego dnia jest bezcenna.Jak będę miał czas zamieszczę wiecej zajawek.Pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania;Jacka,Dominika,Anite i Asie :-P Poniżej zamieszczam kilka fot z naszego spotkania:
Ostatnio zmieniony przez Wiktorr 2007-04-02, 19:43, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-02, 19:39   

No i coś się dzieje w końcu w tej Polsce :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
 
 
Wiktorr
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-02, 19:51   

:-) Trzeba tylko chcieć!..Zapału jest tyle że nasze spotkania będą odbywać sie pewnie cyklicznie :-P Myśle ze w zachodniopomorskim jest was -bonsaistów troche?Ujawnijcie się i przyjedzcie na następne warsztaty.Wszystkich siedzących na forach zapewniam ze wiedza przekazana bezposrednio ,na zywo jest bezcenna.
Wszystkich ciekawych i ciekawskich zapraszam do Drawska Pomorskiego(w kwietniu) gdzie Jacek Grzelak będzie promował sztukę bonsai poprzez swoje prace.No i kupic cosik będzie mozna ;-) Napisz Jacek gdzie ,co ,jak i kiedy to będzie,bo nie pamietam.wklejam nastepną porcję zdjęć:
Ostatnio zmieniony przez Wiktorr 2007-04-03, 17:22, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2007-04-02, 22:14   

No tak , zacznę od tego , że jestem ogromnie szczęśliwy że Wam sie podobało i że coś tam zawsze zyskaliście , oczywiście i ja również , przecież nie jestem wszechwiedzącym , i dzięki takim spotkaniom i ja sie mogę czegoś nauczyć i spędzić czas w wyśmienitym towarzystwie :jupi: Zapomniałeś Wiktor wymienić naszego spuźnionego , a zarazem najmłodszego uczestnika warsztatów , czyli Pawła , który dość ochoczo dziś kończył swego comunisa ;-) . Jeśli chodzi o szczegóły związane z Drawskiem , to bendę miał swoje stoisko na3-ecich Drawskich Targach Wystawienniczo - handlowych "MÓJ OGRÓD" , które odbędą się 21 Kwietnia 2007r. Zapraszam wszystkich zainteresowanych :roll: ;-)
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
Wiktorr
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-02, 22:41   

Rzeczywiście popełniłem gafę.Paweł syn Jacka równierz działał razem z nami :-P idzie w ślady Ojca:-D ....
Ostatnio zmieniony przez Wiktorr 2007-04-03, 16:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Amo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-02, 23:30   

Cóż mogę dodać :-) Jacek jest złotym Człowiekiem !! a przy tym wspaniałym bonsaistą .,. mało jest tak szczerych osób na świecie .,.. Zdobyta wiedza i satysfakcja z sobotnich warsztatów są (tj wspomniał Wiktor) bezcenne :spoko: Jestem pewna ,że za ok miesiąc znów się spotkamy ;-) Pozdrawiam forumowiczów.,...
p.s mam problemy z doklejeniem zdjęć., poproszę Wiktora ;-)
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2007-04-03, 18:03   

Ehhhh....

Aż się wkurzyłem :-x ... że jesteście aż tak daleko ode mnie :] - rzecz jasna.
Zdjęcia mówią same za siebie. Można tylko zawołać COOOOL !
Jacek , ty Debeściaku ! Gratuluję odniesionego sukcesu, drzewek, przepięknych plenerów, no i oczywiście... Syna!
Pawle, jesteś już nasz ! :-P
 
 
Jacek Grzelak 
Honorowy Członek Mod-Team'u

Pomógł: 115 razy
Wiek: 52
Dołączył: 01 Lip 2006
Skąd: Żabin gm. Wierzchowo
Wysłany: 2007-04-03, 20:16   

Dobra , koniec z tymi superlatywami :oops: Bo ostatnio idąc gdziekolwiek stale się potykam , tak mi nos do góry wywaliło :lol: To spotkanie było dość spontaniczne i miało sporo niedociągnięć , mimo to było super , myślę że następne bendą jeszcze lepsze , tylko musimy wcześniej dograć terminy , tak by pasowało większej ilości osób :roll: ;-) :-D
_________________
Pozdrawiam z Pojezierza Drawskiego
Jacek G. - "qercus4"
http://www.uslugiogrodniczezabin.pl/
 
 
Kuchar
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-30, 18:08   

Ja też jestem z Drawska Pomorskiego jak Asia :]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group