Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co nieco o sobie...
Autor Wiadomość
Rooster
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 14:12   

No to tak :
Imie nadano mi Wojtek,
Puki co lat mam 26,
Moim miastem jest Krakow, mieszkalem tam przez wiekszosc zycia, ale rok temu wyemigrowalem do Anglii, (miasteczko Goole, Yorkshire),

Skad u mnie zainteresowanie Bonsai ? trudno powiedziec. Z zamilowania jestm fotografem (amatorem) - tematyka glownie przyrodnicza, a fotografowanie drzew w naturze to moj "konik"... byc moze stad chec posiadania, tworzenia i pielegnowania jednego takiego drzewka w domu...
Obecnie mam trzy Wiazy : 1 czteroletni i dwa nieco starsze (dokladnie nie potrafie okreslic wieku).

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow.
 
 
Oi
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-02, 21:49   

Więc i ja się przedstawię :-) .

Imię: Dominika
Wiek: Tak jak widać, 15
Skąd: Białystok ;-)

Drzewko narazie mam jedno, a i tak tego drzewkiem chyba nazwać nie można :-) ale już wkrótce dorobię się czegoś konkretniejszego :-> A i tak sentyment do krasuli zostanie.
 
 
bananowy25
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-07, 16:26   

Witajcie mam na imię Paweł i mam 28 lat.
Mieszkam we Wrocławiu i póki co nie zamienię tego miasta na zadno inne.A teraz do rzeczy.
:beer: Swoje pierwsze drzewko dostałem miesiąc temu więc jestem nowicjuszem w tej sztuce ale mam nadzjeję że dzieki wam wszystkim nabędę wiedzę o sztuce bonsai.Pozdrawiam :beer:
 
 
tofka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-07, 21:09   

no to też się dopiszę, a co :-P jezli to kogokolwiek obchodzi ;-) na imie mam Marta ... reszta w profilu :twisted: a przygoda z bonsai, hmmm .... jakies siedem, albo nawet osiem lat temu minaturowa sadzonka rozmaryna, która po żmudnej pracy zaczęła przypominać bonsai, pięnie pachnace i kwitnące ... ale co tu dużo mówić, młoda byłam :lol: to drzewko zabiłam zapominając o podlewaniu :oops: az wstyd się przyznać. A teraz zaczynam od nowa :-D

i to by było na tyle ... to pisałem ja - Jarzabek ;-)
 
 
kiciula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-21, 11:34   

Witam,
mam na imię Ania i mam 23 lata. Jestem z Pionek, ale obecnie mieszkam w Warszawie.

Bonsai interesuję się od: lutego tego roku, od marca mam w posiadanu wiąza :-) a od lipca berberysa.

Plany: narazie zamierzam zgłębiać moją wiedzę na temat drzewek bonsai, później kto wie, może powiększy się moja kolekcja :D ... było by super :D

Pozdrawam wszystkich forumowiczów i miłośników tych pięknych drzewek ;-)
 
 
joankow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-26, 12:36   

Witam,
Mam na imie Asia
Mam 32 lata i pochodze z Rawicza w Wielkopolsce.
Od 5 miesiecy jestem w Szwajcarii.


Po raz pierwszy ze sztuka Bonsai zetknelam sie ponad 10 lat temu- kiedy to z klasa bylismy na Polagrze. Bardzo mi sie spodobaly te sliczne drzewka.
Jednak nie skusilam sie na zakup nasionek by rozpoczac swoja przygode z Bonsai.
Od wczoraj jestem wlascicielka swojego drzewka- Ficus Retusa. Ma 95 cm wysokosci. I szczerze mowiac dzis kiedy czytam wiadomosci na temat bonsai boje sie ze zmarnuje to drzewko swoja niewiedza.
Mam nadzieje ze ktorys z forumowiczow pomoze mi i udzieli kilka cennych wskazowek na ten temat.
Czuje ze znalazlam swoje hobby, jestem oczarowana swoim nowym przyjacielem i w przyszlosci chcialabym wychodowac swoje wlasne drzewko. Bardzo mi sie spodobalo drzewko jabloni i wisni. Co nie oznacza ze inne nie sa ciekawe.
Wszystkie maja cos w sobie, kazde jest piekne....
 
 
czubus
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-26, 16:11   

Witam mam na imię Krzysiek mam 14 lat 1992 rok urodzenia urodzinki 10 maj:D no niedługo kupuje sobie bonzai:D bo mnie to bardzo zainteresowało raczej bede traktował to jako hobby ale to sie zobaczy pozdrawiam :D Aha i jestem z Dąbrowy Górniczej:D
 
 
Mariusz1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-26, 21:49   

Witam,mam na imię Mariusz 29 lat mieszkam w Tczewie,już będąc małolatem czytałem i oglądałem w gazetach/tv drzewka bonsai,dopiero od około roku zaczełem się w praktyce interesować tym hobby wraz z kupnem tych dwóch wiązów

 
 
Shymon
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-05, 20:35   

To może ja nie powiem "witam" tylko po prostu siema :-D

Mam na imię: Szymon
Mam:14 lat (w lipcu już 15)
Pochodzę z:Bachowic (obok Wadowic)
Bonsai interesuję sie...:od kiedy obejrzałem film Karate Kid. Obecnie mam dopiero 1 drzewko (carmona macrophylla) od 3 tygodni. Bonsai mnie bardzo interesuje i myślę że będę się rozwijał w tej dziedzinie
Moje plany to:Wychodowanie wielu pięknych drzewek i zaistnienie na na wystawach :-)
 
 
Kubuś12
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 14:40   cześć

cześć jestem kuba mam 12 lat pochodze z siedlec woj.mazoweckie


MOD: mamy tutaj pewne zasady. Ten wątek służy tylko i wyłącznie do przedstawiania się. Inne Twoje pytania kasuję.
 
 
skwara88
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-16, 19:40   o sobie

Dostaję e-maile z życzeniami urodzin. To miłe. Dziękuję wszystkim. Musze coś wyjaśnić: odmłodziłem się o 9 lat. A co? Taki stary jestem i dopiero zaczynam, bo przed urodzinami miałem urrrrroczyste obchody 30-lecia małżeństwa i dostaliśmy drzewko. Nic nie wiem i dopiero się uczę. Jak się wyuczę to zacznę pisać coś innego niż pytania. Dziękuję za miłe przyjecie!
 
 
Shymon
Gość
Wysłany: 2007-01-21, 12:01   

[quote="Shymon"]To może ja nie powiem "witam" tylko po prostu siema :-D

Mam na imię: Szymonlllooooollll
 
 
AAAA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-23, 12:28   

Ok.

1. Adam
2. rocznik '83
3. Będzin woj. śląskie
4. Bonsai podoba mi się od zawsze ;-)
5. Wyhodować jakieś... i tyle :-)
 
 
Początkująca
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-24, 19:15   

Cześć! :) Przedstawiam się dopiero teraz, bo wcześniej wpadałam na forum tylko dorywczo (sesja wykluczyła mnie ze świata żywych ;-) ). Sesja się jeszcze nie skończyła, ale mam więcej czasu więc dam się poznać :-D
Nazywam sie Karolina, jestem z Rudy Śląskiej (w profilu mam Katowice, bo myślałam, ze nikt nie będzie wiedział gdzie to jest! :lol: a tu surprise, Olon też jest z Rudy, więc musze to zmienić ;-) ). Mam obecnie 20 lat i sztuką bonsai interesuję się od niecałego roku, za sprawą ślicznej Carmony, którą dostałam na urodziny. Ostatnio do Carmony dołączył Wiąz, którego kupiłam bo bardzo mi się podobał,i trochę żal mi go było (koszmarna kwiaciarnia, w kórej go zaniedbywali :evil: ). Moim celem jest, hmmm.... żeby drzewka były zdrowe, rosły pieknie i cieszyły oko. Pozdrawiam!!! :roll:
 
 
nowy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-26, 21:29   

Witam :!:
Jestem nowy zarówno na forum, jak i w dziedzinie bonsai.

:arrow: Mam na imię Marcin
:arrow: rok urodzenia 1988.
:arrow: Mieszkam w Żelkowie Kol. Miejscowość ta leży koło Siedlec (ok. 100 km od Warszawy)
:arrow: Fascynacja tą sztuką pojawiła się u mnie ok. pół roku temy, gdy dostałem od rodziców pierwsze drzewko bonsai (fascynacja drzewami i przyrodą była od zawsze), drzewko to nie wytrzymało nawet dwóch miesięcy i uschło, wtedy je wyrzuciłem, ale teraz chyba dojrzałem do tego i chcę zacząć wszystko od początku.
:arrow: poznać głębsze tajniki bonsai i stworzyć ogród, z którego będę dumny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group