Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co nieco o sobie...
Autor Wiadomość
MaCk
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-03, 21:36   

Witam wszystkich!
1. Maciek
2. Rocznik '87
3. Łęczeszyce (60 km na południe od Wawy)
4. Od zawsze wzdychałem do bonsai, ale dopiero kilka lat temu kupiono mi Mirt na Święcie roślinek w Skierniewicach - zabiłem go bo za dużo podlewałem. Teraz mam inne i jestem bogatszy o nowe doświadczenia.
5. Chyba jak każdy, chcę miec ładne drzewka (bo to wbrew pozorom fascynujące).
PS.
Pierwszy raz uczestniczę w jakimś forum więc bądźcie wyrozumiali (od niedawna mam net).
 
 
Piotr_ek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-14, 22:36   

Więc i ja chcieć powitać wszystkich miłośników bonsai...

1. Piotrek
2. Rocznik '79
3. Z Lublina
4. zainteresowałem się bonsai stosunkowo niedawno, bardzo lubię rośliny i mam ich w domu dosyć sporo lecz nie wszystkie mnie lubią...
5. teraz pragnę zaprzyjaźnić się z bonsai - ale po tym co wyczytałem na forum widzę, że ta roślina musi się stać częścią życia jej opiekuna...który podaruje jej opiekę i odda jej swe serce ...

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Piotr_ek 2007-02-14, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malenka007
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-15, 23:19   

Witam :)
Mam na imie Ania
Lat 18
Zamieszkała Słupsk (nad naszym pięknym Morzem)
Co do zainteresowania bonsai, hmm.. zaczęło się niedawno od zamówienia drzewka na pewnej stronce :)
Mój cel.. 'wychodowac' pieekne drzewko :P :)
 
 
iwan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-16, 00:53   

Wyyytam!! :)
Jestem Marian choć wszystko wskazuje na to że jednak Mateusz.
Lat mam 17
Mieszkam w Sycewicach (również blisko morza)
Bonsai bardzo mnie zainteresowało a mianowicie kształtowanie tych drzewek.
Mam jedno bonsai ale takie kupione w markecie Wiąz drobnolistny.
 
 
lasek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-16, 15:52   

hej wsztstkim
paweł
lat 19
mieszkam w Łańcucie
bonsai interesuje sie teoretycznie od 4 lat a praktycznie ze tak powiem od okolo 2 lat.
posiadam jak narazie jałowca i sosne.
moj cel... najpierw byc uczestnikiem wystawy i warsztatow a pozniej samemu zorganizować wystawe i warszaty i na wystawie byc dumnym ze swoich drzewek... pozdrawiam
 
 
madziek83
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-18, 12:50   

Hej wszystkim :)

Mam na imie Magdalena
mam 24 lata od niedawna :P
od urodzenia mieszkam w Białymstoku (od prawie roku z Mężem) :)

bonsai zainteresowałam się ponad pół roku temu szukając z Mężem kilku rzeczy do nowo wyremontowanego mieszkanka i przy okazji oglądając ekspozycję tych drzewek w jednym supermarkecie na działe ogrodniczym...
Niestety nie moglismy sobie wowczas pozwolic na zakup takiego cuda z powodu dopiero skonczonego remontu, porzadkow itp...
W domku mam mała hodowle bambusow i najrozniejszych kaktusow oraz fikusow (najwiekszy fikus wyhodowalam z malutkiej sadzonki i obecnie jest mego wzrostu (ponad 170 cm)... :-o
Bonsai nabylismy 2 dni temu i jestesmy bardzo zadowoleni :)
Teraz powaznie interesuję się bonsai i zamierzam poswiecic temu cudenku moj czas :)
Pozdrawiam i jestem otwarta na porady :) :help:
:-D
 
 
rose
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-19, 14:12   

witam :-D

jestem ewa
mam 17 lat (roczni 90' )
mieszkam w Świebodzicach koło Wałbrzycha
Bonsai interesuje mnie już od dawna jednak dopiero wczoraj odważyłam się zakupić pierwszy okaz wiąz drobnolistny :->
chciałabym nauczyć się tej sztuki i w przyszłości wyhodować piękne okazy :-D
 
 
RonVanNaPieska
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-20, 16:02   

Powitać :)

Jestem Maciej (Maciulek) Bonsai zainteresowałem się jakoś pod koniec 2005 roku. Obecnie mam na stanie 2 jałowce, cyprysa, 2 azalje, 2 sosenki i kilka innych... Wszystkie są jeszcze młode ale myśle, że za jakieś 3 lata będę mógł pochwalić się ładną galerią :D

Mam 19 lat poza bonsai uwielbiam grafike komp, sport, taniec, muzykę, Nissany itd.. :)
 
 
Daniel J. 
dawniej: yoker .pl

Pomógł: 21 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Mar 2007
Skąd: sieradz
Wysłany: 2007-03-21, 21:06   

dzien dobry czy jakos tak bonsai interesoje sie od 5 lat w swojej kolekcji mam 7 drzewek wiekszosc od 3 4 lat uczylem sie na wlasnych bkedach i prubach no i jeszcze wszystkie zyja a probowac twozyc samemu zaczolem 2 lata temu no i jeszcze niema sie czym chwalic :-D
 
 
 
czerniachowski
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-23, 21:46   poznajmy sie

Witam Wszystkich
Ciesze sie ze dolaczylem do coraz liczniejszej bonsaiowej rodzinki a nazywam sie Piotr Czerniachowski i i od dluzszego czasu zajmuje sie bonsai

P1010050.jpg
Plik ściągnięto 7916 raz(y) 77,01 KB

 
 
Tomiil 
Krzysiek


Wiek: 51
Dołączył: 01 Wrz 2006
Skąd: Żagań
Wysłany: 2007-03-23, 22:48   

Jestem Krzysiek

Urodzilem sie w 1972, mam j 35lat

Mieszkam w Żaganiu woj. lubuskie

Interesuje sie bonsai od 4 lat

Moim celem jest poznanie tajników sztuki bonsai
A dalsza to wyhodowanie własnego drzewka :-)
 
 
 
daros6
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-25, 16:34   

Nazywam się Darek Kowalski
Bonsai to marzenie do którego dążyłem od jakiegoś czasu. Każdy ma taki moment, że chce swoich marzeń. Jedno się spełniło. Postanowiłem formować swoje bonsai. Nie wiem czy mi to wyjdzie tak sprawnie jak powinno ale nie przejmuje się. samo patrzenie na drzewko bardzo mnie uspokaja więc tyle wystarczy. Mam 22 lata i mnóstwo lat aby poświęcić się bonsai. To jest chyba mój cel... odnalezienie spokoju w tym małym drzewku.

faktycznie jestem z Ostródy na Mazurach. Więc kontakt z naturą miałem całe życie... teraz rezyduje w Poznaniu i chyba to mnie skłoniło do zajęcia się roślinami... Brak roślin. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wytrwam...
 
 
S. Smolińska
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-23, 16:27   

Hej, jestem Sylwia, lat 36, mieszkam w Ostrołęce. Bonsai interesowały mnie od zawsze, tak na poważnie próbuję swoich sił od 5 lat - najpierw w opiece nad "gotowcami" raczej niskich lotów, teraz próbuję coś zdziałać samodzielnie. Ponieważ jako mieszkaniec blokowiska cierpię na chroniczny niedobór kontaktów z naturą, przygoda z drzewkami wydaje się dobrym sposobem "leczenia". Cel prosty - współtworzyć żywe dzieło sztuki.
Ostatnio zmieniony przez S. Smolińska 2007-05-10, 22:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
stanley
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-27, 18:09   

witam

Mam na imię Łukasz

mam 22 lata

pochodzę z sarbinowa w woj. wielkopolskim

o bonsai słyszałem już dawno jednak konkretnie zacząłem się tą sztuką interesować jakieś półtorej roku temu. Moje pierwsze bonsai dostałem za darmo z zaprzyjaźnionej kwiaciarni i mam je do dzisiaj.
 
 
atrox
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-10, 20:13   

Witam! Nazywam sie Grzesiek mam 18 lat. Po raz pierwszy drzewko bonsai zobaczyłem u znajomego bardzo mi się to podoba i sam chciałbym zacząć coś takiego hodować. Jak na razie nie mam o tym zielonego pojęcia ale bede uważnie studiował tematy na forum i mam nadzieje ze z WASZĄ pomocą uda mi sie cos wyhodować:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group