Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kiedy wkopywać?
Autor Wiadomość
Kroool_KRA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-10, 19:45   kiedy wkopywać?

kiedy wkopyuwać drzewa doo gruntu ? przy jakich temperaturach ?
 
 
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2007-10-10, 20:28   

jeżeli będziesz wkopywał razem z donicami to nie ma to większego znaczenia bo co za różnica czy w ziemi czy w donicy jak i tak stoi na polu chodzi o to byś zabezpieczył wtedy gdy będą większe przymroski przez jakiś dłuższy okres wtedy musisz jeszcze zabezpieczyć np korą lub liśćmy
 
 
 
Kroool_KRA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-10, 20:30   

czytaj ze zrozmieniem kolego bo potem 260 postów w ciągu jednego dnia jak każdy tak doradza. zadałem pytanie kiedy wkopywać a nie czym ocieplać? wiec kiedy ? czy mozna jak mróz będzie do -3 stoipni sie utrzymywał ale spadał do 2+ czy za późno juz bedzie i ziemia zmarźnie ? czy teraz jest czas na wkopywanie ?
 
 
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2007-10-10, 20:41   

przeciesz w dzień nie ma takich przymrozków więc ziemia rozmarznie jeśli chcesz możesz wkopaćteraz i miećto za sobą pisałem że to nie ma znaczenia czy teraz czy pózniej jak tmp w nocy spadnei poniżej minus 5 przez jedną czy dwie noce to też się nic nie stanie chcesz to wkopój tylko będzie gorzej podlewać możesz to zrobić nawet początkiem grydnia jak nie będzie przymrozków i ziemia jeszcze nie zamarznie ale decyzja należy do ciebie

ADMIN jr: Koledzy się nieco za bardzo "rozkręcili". Mniej emocji , więcej konkretów. Następne posty usunąłem bo stawaliście się do siebie coraz mniej mili.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group