Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: armin
2012-12-02, 21:47
Spotkanie u Darka Zająca
Autor Wiadomość
Ronin 
Maciek Krawczyk

Pomógł: 62 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-07-01, 17:19   Spotkanie u Darka Zająca

29 Czerwca 2008 roku miało miejsce spotkanie łódzkiej grupy bonsaistów u Darka Zająca, na które został zaproszony pan Włodzimierz Pietraszko. Na spotkanie stawiła sie większość "łódzkich" entuzjastów tej sztuki.
Osobiście uważam, że były to jak dotąd najlepsze warsztaty w jakich miałem okazję uczestniczyć i sądzę, że nie jestem osamotniony w tym poglądzie. Spotkanie jak najbardziej udane. Wszystko odgrywało sie na działce Darka, położonej w szczerym lesie, a więc otoczenie tym bardziej sprzyjało pracy. Wszyscy zjechali się około godziny 10 rano i za sprawą pana Włodka od razu przystąpiliśmy do pracy. Częściowe jej efekty prezentuje na zdjęciach.
Warsztaty z panem Pietraszko to niewątpliwie osobliwe przeżycie i wręcz lawina informacji jakimi zostaje się zasypanym. Tym razem było tak samo, masa cennych porad i wskazówek, nowe spojrzenie na drzewo i rzec możne pewne oświecenie. Długo by pisać więc ograniczę się do enigmatycznego stwierdzenia: ten kto był to wie, a kto nie był niech żałuje i czeka na następne, a przez te 11 godzin pracy ( :!: ) działo się sporo. Pozostaje jedynie niedosyt ze względu, że to już po a nie przed ;-) Prezentuje jedynie 5 roślin, bo większość wcześniej uciekła.
_________________
 
 
Daniel J. 
dawniej: yoker .pl

Pomógł: 21 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Mar 2007
Skąd: sieradz
Wysłany: 2008-07-02, 12:50   

mi przy cisie prawie sie film urwal :drunk: :beer: . Ale imprezka i spotkanie super . naprawde swietna robota i podziekowania dla gospodaza . <Maciek nastepnym razem wez jeszcze wiecej :drunk: z ruzy > bo co niektorym przypadlo do gusto < a mnie do glowy > hahaha ;-)
 
 
 
Ronin 
Maciek Krawczyk

Pomógł: 62 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-07-02, 13:43   

Nie ma sprawy. W tym roku zrobię specjalnie jeden balon na spotkania, a może spotkanie :-D . Chyba nie tylko Tobie przypadło...do głowy. ;-)
_________________
 
 
Daniel J. 
dawniej: yoker .pl

Pomógł: 21 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Mar 2007
Skąd: sieradz
Wysłany: 2008-07-02, 21:28   

a zebys wiedzial ja nigdy nie pilem wina bo mi nie smakowalo a tu prosze jedno co mi w glowe weszlo z domieszka dobrego chumoru :beer: :drunk: :spoko:
 
 
 
sjustynka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-03, 10:59   

a ja mam takie pytanko. skąd wiedzieć że takie warsztaty są organizowane skoro żadnego info niegdzie nie widziałam :( ((albo przeoczyłam . relacja super. szkoda, ze mnie nie było.
 
 
Daniel J. 
dawniej: yoker .pl

Pomógł: 21 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Mar 2007
Skąd: sieradz
Wysłany: 2008-07-03, 12:11   

hmm kolkezanko to bylo takie spontaniczne zebranie tak zabardzo to nie planowane poprostu do Darka wpadl z goscinna wizyta p. Wlodek Pietraszko , a ci co sie dowiedzieli to przyjechali i tyle
 
 
 
krzysiek_custo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-03, 19:56   

Widzę, że Maciek wyskrobał relację. Niezłe zdjęcia i nawet moja harfa jest. Następnym razem spotykamy się w październiku na wystawie i prawdopodobnie pokazach w Łodzi, więc jak ktoś chce może wpaść :jupi:
 
 
Ronin 
Maciek Krawczyk

Pomógł: 62 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-07-03, 20:20   

Sądzę, że jeszcze we wrześniu Będzie jakieś spotkanie w Palmiarni, ale na razie jest to założenie. Odnośnie szczegółów będziemy informować jak już coś ustalimy. Co do zdjęć...pozostawię to bez komentarza lepiej ;-)
_________________
 
 
armin 
Armin Niewiadomski

Pomógł: 34 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Lis 2007
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-07-03, 22:56   

Miałem pisać na priva, ale nie wiem do kogo. Mam prośbę. Jeśli będziecie organizować coś w Łodzi lub okolicach, to dajcie znać. Mam rodziców niedaleko Łodzi i trzymam u nich kilka prebonsai. Jeśli będę znał termin ze sporym wyprzedzeniem, to tak zorganizuję czas żeby wpaść na spotkanie. Spotkanie z pasjonatami zawsze wnosiło u mnie sporo nowych doświadczeń.
 
 
Ronin 
Maciek Krawczyk

Pomógł: 62 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-07-03, 23:21   

Co do kontaktów to najlepiej albo do mnie albo do Daniela z tego względu, że my mamy kontakt z Darkiem a on jest głównodowodzącym w naszym regionie i od niego zależą terminy. Spotkania nasze odbywają się w miarę regularnie - co miesiąc, a info jest podawane na forum. Nieraz wynika coś z tygodnia na tydzień i po prostu nie da się poinformować z dużym wyprzedzeniem. Niemniej jednak ze swojej strony mogę zapewnić, że jeśli tylko będzie taka sposobność to info będzie podane z dużym wyprzedzeniem. Spotkanie to, jak już nadmienił Daniel było spotkaniem nieoficjalnym i spontanicznym, a informacja rozeszła się drogą pantoflową i dlatego nie wszyscy mogli przybyć. Następne warsztaty odbędą się we wrześniu-tak ustalałem wstępnie z Darkiem, ale to nic pewnego jeszcze. Październik to wystawa i zapewne warsztaty również się odbędą. Nie chcę decydować za Daniela więc na razie proponuję kontakt ze mną na privie w razie jakichś pytań bądź deklaracji przybycia, a jak Daniel się również zgodzi to oczywiście i z nim z wyżej wymienionych przyczyn.
_________________
 
 
Daniel J. 
dawniej: yoker .pl

Pomógł: 21 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Mar 2007
Skąd: sieradz
Wysłany: 2008-07-04, 08:25   

tak Maciku zgadzam sie jezeli bede cos wiedzial to napewno powiadomie na forum . a TY krec to winko :drunk:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group