Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: armin
2012-12-02, 22:08
¤ Warsztaty artystyczne Warszawa 09.11.2008 - relacja
Autor Wiadomość
darkeuphoria 
Ela J.


Pomogła: 3 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 25 Sie 2008
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-10, 23:20   ¤ Warsztaty artystyczne Warszawa 09.11.2008 - relacja

Specjalnie dla Pawła18 relacja :)
Mam nadzieję, że następnym razem Cię nie zabraknie :przytul:
Fotki robione telefonikiem :aniolek:
_________________
Ostatnio zmieniony przez darkeuphoria 2008-11-10, 23:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
pawel18 
Paweł Głowiak


Pomógł: 135 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Jarosław
Wysłany: 2008-11-11, 09:00   

hehe dzieki wielkie elu za relacje , widze ze teraz dosc powazne towarzystwo sie zebralo . szkoda ze tym razem nie moglem przyjechac , miejmy nadzieje ze pogoda pozwoli i spotkamy sie jeszcze w tym roku . nie masz fotek wszystkich drzewek ktore zostaly uformowane ??
 
 
 
Arrrr 
Arkadiusz Poźniak


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lut 2008
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-11-11, 10:30   

no z miła chęcią i ja bym zobaczył uformowane drzewka.
 
 
Mnich 
Mariusz


Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 16 Paź 2008
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-11-11, 10:50   

Witam! ja niestety nie byłem 09. 11. 2008. CZAS GONI NAS! byłem jednak na podstawowych dzień wsześniej. Bardzo mi sie podobało, wiele człowiek niewiedział i wiele sie jeszcze musi nauczyć! Opanowanie jakiejś części wiedzy, nie przyjdzie po jednych warsztatach (teraz to wiem, że z książek sie wiecej człowiek nie nauczy) to tak jak z nauką historii, trzeba to lubić i cały czas powtażać, ćwiczyć. Szacuneczek dla Marka i Łukasza, dobrzy z nich nauczyciele. Dostałem dzrrzewko i mnie zamurowało, niewiedziałem co mam robić, mimo że wsystko było omawiane i uważałem jak sie dało. Trzeba mieć wyobrażnie i wiedzę którą dopiero nabywam. Dobrze że nauczyciele nakierowywali i pomagali bez tego ani rusz. Co do zdjęć to chciałem zrobić, ale jakoś niebyło czasu zresztą byłem taki zamotany. Mam nadzieje że na następne warsztaty sie wybire ale na wiosne trzymajcie sie czesc :-) )

P.S Dziekuje organizatorom za pomoc i mam nadzieje że sie jeszce nieraz spotkamy POZDRAWIAM MNICH!
 
 
darkeuphoria 
Ela J.


Pomogła: 3 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 25 Sie 2008
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-11, 17:48   

Po pierwszym formowaniu to tylko swoje mogę pokazać..
Fotek robiłam bardzo mało, czas gonił a ja jak zwykle ze wszystkim byłam na samym końcu :>
Może ktoś z obecnych dołoży jakieś swoje fotki :)

Mnich, szkoda, że w sobotę nie dałam rady chociaż wpaść, ale niestety całą sobotę walczyłam z piłą łańcuchową ;) Może następnym razem :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez darkeuphoria 2008-11-11, 18:12, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Warszawska Szkoła Bonsai 

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 15 Mar 2008
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-16, 14:14   

To właśnie dzięki Wam wszystkim wiem, że trzeba robić warsztaty i szerzyć tą sztuke !
Dziękuje za udział i stworzenie relacji, na której jesteście.

Pamiętajcie, że każde warsztaty zależą od Was, waszej pracy, obecności, zaangażowania i chęci nauczenia się.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group