Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pirimor i zamknięte pomieszczenia
Autor Wiadomość
darkeuphoria 
Ela J.


Pomogła: 3 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 25 Sie 2008
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2008-11-16, 22:29   Pirimor i zamknięte pomieszczenia

Olon napisał/a:
To mszyca na 100%
Kup sobie aerozol o nazwie PIRIMIX, PIRIMOR, PIRIFLOR (lub bardzo podobne z nazwach preparaty) i zastosuj go zgodnie z opisem na etykietce.
Pamiętaj, że oprysk trzeba wykonywać w dobrze wentylowanym pomieszczeniu lub na zewnątrz, i koniecznie rozpylać równeiż pod liście.


Skopiowałam posta, żeby się nie podłączać pod tamten wątek :P
Przypomniała mi się krótka anegdotka ściśle związana z tym tematem :D
Chodzi o nawiązanie do używania PIRIMORu w dobrze wentylowanym pomieszczeniu..
Otóż szczytem mojej blondynowatości, był pewien piękny dzień w którym postanowiłam, że w nowo zajętym pokoju w nowym biurze wbiję gwóźdź w ścianę (notabene, na obrazek z bonsai).
Zszywacz kompletnie się nie sprawdził.. więc sięgnełam po jedyną ciężką rzecz, która była w pobliżu.. dużą puszkę z pianką do czyszczenia komputera.
Oczywiście po walnięciu drugi czy trzeci raz trafiłam delikatną częścią puszki, zrobiła się mikro dziurka a po całym pokoju zaczęła tryskać pod ciśnieniem biała piana. :-P
Tak bardzo zaczęłam się śmiać, że nie miałam siły nic z tym zrobić, tylko prawie tarzając się ze śmiechu patrzyłam na rosnące plamy na mnie, suficie, podłodze, ścianach.. :mrgreen:

Jakie było moje zdziwienie, gdy strumień zaczął maleć a ja odwróciłam puszkę i przeczytałam PIRIMOR... :shock: :shock: :-o

Oczywiście dopadł mnie jeszcze większy śmiech, wszyscy się zbiegli i pół biura czyściło mnie, ściany, sufit i podłogę.. :lol: :P
Zabawa była przednia :drunk: tylko jakoś tak nam potem niedobrze wszystkim było :aniolek:

Tak to.. właśnie.... doświadczalnie sprawdziłam, że to co piszą na ulotce to prawda :P
Zalecam aby nie nawdychać się za dużo, bo haju nie ma wcale, a żołądek robi ostry bunt :twisted:
_________________
 
 
 
Sopel
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-16, 22:44   

:lol: bedziem uważac :p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group