Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: armin
2012-12-02, 22:08
Warsztaty w Palmiarni Łódzkiej 30 XI 2008
Autor Wiadomość
darkeuphoria 
Ela J.


Pomogła: 3 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 25 Sie 2008
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-20, 19:51   

Co ślepemu po oczach :ups: najmocniej przepraszam za przemianowanie :)

Czyli wyżywienie we własnym zakresie - to nie problem, zawsze można zabrać kanapeczki i soczek :-P Do 28 na pewno zdążę się zdeklarować.
_________________
 
 
 
mad_dad
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-20, 19:57   

Pewnie będę miał spory problem z wyborem drzewa :-? Dzisiaj spędziłem 2 bite godziny w dużym centrum ogrodniczym i wyszedłem z niczym..... gdybym wiedział o tych warsztatach bardziej bym się przyłożył :]
Ostatnio zmieniony przez mad_dad 2008-11-20, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mark
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-20, 23:49   

Witam Wszystkich bardzo serdecznie,
Choć z roślinami jestem od dwóch lat, w branży, zupełny żółtodziób,
Zalogowałem się na forum dopiero dzisiaj, a tu taka niespodzianka z tymi Warsztatami w Łodzi :-) Chcę Was prosić, abyście przyjęli mnie do swojego grona 30 listopada w charakterze obserwatora. Czy jest taka możliwość?
pozdrawiam, marek
 
 
Ronin 
Maciek Krawczyk

Pomógł: 62 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-11-21, 00:13   

A czemu obserwatora :?: Zapraszam z materiałem, bez żadnych lęków. Proszę wybrać materiał, przyjechać na warsztaty, a wszystko wyjaśnimy i wytłumaczymy. Oczywiście bez materiału również można przybyć w charakterze obserwatora, ale przecież można równocześnie patrzeć i pracować na swojej roślinie. Zatem do zobaczenia 30 listopada i liczę na to, że z drzewem.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ronin 2008-11-21, 00:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mark
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-21, 22:56   

Dziękuję Maćku, za dodanie otuchy :-) . Będę na czas. Żona mówi, że całkiem oszalałem przez te roślinki, ale nie jest przeciwna :-) pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia, marek
 
 
mad_dad
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-22, 13:55   

Jeszcze jedno pytanie mam. Czy buka można teraz drutować i ciąć? Kupiłem ostatnio dość ładnego buka i zastanawiam się czy będzie sie nadawał teraz na warsztaty czy może w innym czasie się za niego zabrać?
 
 
Daniel J. 
dawniej: yoker .pl

Pomógł: 21 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Mar 2007
Skąd: sieradz
Wysłany: 2008-11-22, 15:09   

z bukami moze byc ruznie moga odzucic galezie podczas silnych mrozow . sam mam zajfajnego byka do roboty ale poczekam do wiosny
 
 
 
Ronin 
Maciek Krawczyk

Pomógł: 62 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-11-30, 19:48   

No i po warsztatach. Dzisiejsze spotkanie, pomimo, że mamy już prawie grudzień, było chyba jednym z najliczniejszych-ogółem przewinęło się około 60 osób, co jak na takie pomieszczenie stanowi ilość astronomiczną i momentami było ciasno. Sporo drzew do roboty i do obgadania. Pojawili się też nowi zapaleńcy sztuki cięcia i gięcia oraz odwiedził nas Armin, którego opowieści na temat przyszłych (miejmy nadzieje) yamadori pobudziły wyobraźnię niejednego z nas. Na tapecie były modrzewie, sosny, jałowce, cyprysik oraz jeden fikus, ale niewątpliwym faworytem tych warsztatów była, słynna już w naszej grupie róża Darka Szpakowskiego, która to na cześć niemieckiego działa kolejowego dostała imię Gruba Berta. Reszta na zdjęciach:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Olon 2008-11-30, 21:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
armin 
Armin Niewiadomski

Pomógł: 34 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Lis 2007
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-11-30, 20:20   

Jeszcze raz dziękuję za miło i pożytecznie spędzony czas. Warto było jechać taki szmat drogi, żeby Was poznać. Zgodnie z umową - do wiosny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group