Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Vaughn Banting
Autor Wiadomość
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-30, 18:43   Vaughn Banting

( Wątek z 05.05.2006, ze starej wersji forum. Ewentualne wyjaśnienia oznaczono brązową kursywą ).

Hej

Nie wiem czy znacie to imie i nazwisko z mojego opisu -w kazdym bądz razie -dla prawdziwych pasjonatów zamieszczam link -który wyjaśnia -kim ta osoba jest - "About Me" -krótka historia życia

http://www.vlbanting.com/aboutme.htm

Myśle ze część z nas ma podobną pasje -ciekawe czy dojdziemy do tego co ten człowiek po tylu latach no a teraz poniżej zamieszczam link do ogrodu -oraz pokazanych kilku drzewek -w róznych okresach -początki siegają 1974 roku. Zdjec jest duzo -i trzeba poczekać zeby te zdjecia sie otworzyły -ale dla cierpliwych nic trudnego

http://www.vlbanting.com/oldbonsaicollection.htm -to sie nazywa ogródek

Może Ameryki tym nie odkryłem -ale tak przypadkowo znalazłem stronke o Vaughn Banting'u
:-)

Moze akurat nie wszyscy ją widzieli
:oops:
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-30, 18:44   

WITAM.
White MIAŁEŚ RACJĘ NIE WSZYSCY. NAPRAWDĘ WARTO ODWIEDZIĆ TE STRONKI. OCZY WYCHODZĄ Z ORBIT.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
 
Szorcyk
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-30, 18:47   

Hehe taki ogród to chyba najlepsza emerytura jąką można mieć, i to nie tylko pod względem finansowym :slina:

A swoją drogą zamórowało mnie
:wow:
 
 
Bolas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-30, 18:48   

No calkiem niezla stroka.

Polecam odwiedzic to:

www.lodderbonsai.nl

Bylem tam w weekend po drodze na wystawe GINKGO 2005.
Wierzcie mi 2ha!!!! szklarni z bonsaiami to dopiero widok. Z jednego konca nie widzisz drugiego. Przepraszam ale jakbym posiedzial tam dluzej niz godzine ktora tam spedzilismy dostałbym świra.

Oczywista ceny jak dla nas makabryczne!!!
;-P
 
 
White_mtb
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-30, 18:49   

tam gdzie byłeś Bolas -to zapewne Holandia?

Mój kumpel przejeżdzał obok takiej farmy -nie wiem czy dokładnie tej samej -miałem nawet kiedyś 3 zdjecia


http://www.greendragonbonsai.co.uk/ - tutaj praktycznie tez znajdziecie wszystko - nawet jeśli w ofercie nie ma jakiegoś drzewka -mozna do nich napisać -to uzupełnią -albo wyślą na meila -aktualizacja drzewek też jest co tydzień -bo widac ze ludzie troche tam rzeczy kupują
;-)
 
 
Bolas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-30, 18:50   

Tak to Holandia tylko ze nie wiem od kiedy Lodder przeniosł swoja siedzibe do aktualnej.Ale z tego co wiem to ta nowa jest duuuuuzo wieksza.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group