Strona Główna Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: armin
2012-12-02, 21:47
Warsztaty we Wrocławiu 19.11.2006
Autor Wiadomość
herbata68
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-22, 14:58   Warsztaty we Wrocławiu 19.11.2006

Witam ! Wrzucam kilka fotek z warsztatów jakie odbyły się 19.11.06 we Wrocławiu w siedzibie PAB-u. Zdjecia są ułożone w miarę chronologicznie.Jak widać ,materiału i uczestników było sporo ,więc nie wszystkie rośliny są widoczne w wersji "powarsztatowej"-brak czasu.Mam nadzieje ,że inni wkleją też kilka zdjęć dla dopełnienia obrazu.Jeszcze raz chciałem podziękować " starym wyjadaczom " za fachowość i chęć do pomocy ( co zresztą widać na zdjęciach ). Pozdrawiam.Niestety nie wszystkie zdjęcia weszły(przekroczony limit).W innym terminie dorzucę zdjęcia tej sosny ,która widać na pierwszym zdjęciu.
Ostatnio zmieniony przez herbata68 2006-11-22, 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Olon 
Olek Ochlak


Pomógł: 17 razy
Wiek: 50
Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2006-11-22, 20:55   

No i listopad dopisał pogodowo jak nic :-)
Od razu widać że i frekwencja w tym momencie jest niezła.
Całkiem ciekawe materiały tam na tych zdjęciach widzę. Sosna niczego sobie :-) . Ciekaw jestem przyszłych efektów. Twoja ?

Widzę że Bolas wziął się za bardzo interesującą "skałkę". Wiesz może co nieco na jej temat ?

:spoko:
 
 
Qbik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-22, 21:25   

Uwielbiam prace na swieżym powietrzu, zupełnie inaczej się pracuje z roślinami. A warsztaty u pana Pietraszki to duży krok w bonsai. :jupi:
 
 
Bolas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-25, 22:10   

Skałka hmmmm wazyla ze 30kg. Reportaz na wiosne na PAB
 
 
herbata68
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-26, 12:32   

Tak ,jak obiecałem dołączam zdjęcia tej pierwszej sosny.Co do materiałow roślinnych większość dostarczył "WÓDZ".Ta druga sosna jest moja a kupiłem ją w szkółce.Jeszcze sporo czasu przed nią ,ale podobno nie jest zła.Więc nie martwcie się ,że nie macie odpowiedniego materiału-wszystko można dostać na miejscu.A obserwowanie pracy innych,na różnych gatunkach,jest nieocenionym doświadczeniem.Pozdrawiam.I do zobaczenia na następnych warsztatach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group